Klientem naszego sklepu może zostać każdy, kto poprawnie wypełni formularz zamówienia, lub złoży telefonicznie zamówienie na sprzedawane przez nas produkty.


Wszystkie podane ceny na stronie www.cosmogate.pl są cenami brutto zawierające wszystkie podatki. Firma nie prowadzi tradycyjnego sklepu , sprzedaż tylko wysyłkowa.

Koszt wysyłki towaru zależy od wybranego przewoźnika oraz sposobu wysyłki i wynosi od 14 zł

Informacja o możliwości zwrotu zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

Firma COSMOGATE informuje Klientów, iż z chwilą zakupu sprzętu elektrycznego i elektronicznego w naszym sklepie istnieje możliwości nieodpłatnego przekazania posiadanego przez Państwa zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego do naszej firmy. W tym celu prosimy o kontakt emailowy.

Po wdrożeniu przepisów unijnych w Państwach Członkowskich prywatne gospodarstwa domowe na terenie krajów UE mogą bezpłatnie zwrócić stary produkt do lokalnych punktów sprzedaży detalicznej. W celu uzyskania dalszych informacji na temat punktów odbioru należy skontaktować się z lokalnymi władzami.

Należy pamiętać że gospodarstwo domowe spełnia dużą rolę w przyczynianiu się do ponownego użycia i odzysku, w tym recyklingu zużytego sprzętu.

Sprzedawca zastrzega sobie prawo do przerw w dostępie do Sklepu spowodowanych jego serwisem technicznym, pracami konserwacyjnymi lub pracami nad polepszeniem funkcjonalności Sklepu. Jednocześnie Sprzedawca zobowiązuje się do dołożenia wszelkich starań, by wspomniane przerwy trwały jak najkrócej.